facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Uniwersalny traktor dla małych i ekologicznych gospodarstw

ISEKI TLE 4490

Japońska marka ISEKI słynie na całym świecie z wysokiej jakości oraz niezawodności, tak dobre opinie zawdzięcza swojej historii. Wyższa wydajność silnika i systemu hydraulicznego, nowa skrzynia biegów (manualna jak i hydrostatyczna) dla wszystkich modeli, a także pierwszej klasy niski poziom hałasu w kabinie w wersji kompaktowej charakteryzują serię TLE. Inżynierowie ISEKI w połączeniu z doświadczeniem i zaawansowaną technologią przedefiniowali pojęcie napędu czterech kół w ciągniku.

Ciągniki ISEKI serii TLE spełniają wymagania najnowszych norm bezpieczeństwa w zakresie ochrony operatorów, a ich silniki są wyjątkowo proste i niezawdone. Długotrwałą wydajność zapewniają sprawdzona konstrukcja przekładni, wysokiej jakości podzespoły oraz wytrzymała konstrukcja. Niezależnie od wybranego wyposażenia, możesz mieć pewność, że ISEKI TLE to doskonałe narzędzie, które sprawdzi się w pracy.

Model ten charakteryzuje się przekładnią 8×8 z rewersem mechanicznym przełączanym przy kierownicy oraz pół ramową konstrukcją . Sercem jest silnik 4 cylindrowy własnej produkcji o mocy 48 KM wyposażony w pompę paliwową „rzędową”. Jednostka ta posiada wyjątkowo prostą budowę. Pojemność silnika to zaledwie 2197cm3 co przekłada się na niskie spalanie. TLE wyposażony jest dodatkowo w napęd przednich kół załączany mechanicznie za pomocą dźwigni. Dzięki zastosowaniu przekładni stożkowej w przednim moście jest bardzo skrętny co wyróżnia go wśród innych ciągników tej mocy oferowanych obecnie w Polsce. WOM posiada jedną prędkość 540 obr/min i jest załączany za pomocą przycisku.

mf3700
mf3700
mf3700
mf3700

Samodzielna obsługa

Samodzielna obsługa codzienna ciągnika nie sprawi Ci trudności. Konstruktorzy uwzględnili dogodne położenie punktów codziennego lub częstego sprawdzania. Akumulator, bagnet, filtry, chłodnica są umiejscowione tak aby ich obsługa nie wymagała użycia nietypowych narzędzi. Dostęp do nich jest idealny.

obsługa

TUZ

Przedni TUZ w ciągniku TLE jest dość krótki, usprawnia to manewrowość ciągnika i operowanie narzędziami. Za pomocą kilku sworzni i śrub, można zdemontować zawiesie układu, gdy nie jest wykorzystywany.

engine

Cechy

MOC

moc
48km

Silnik

engine
4 Cylindry

Pojemność

hydraulika
2197cm3

WOM

engine
540 obr/min

Parametry

tle
tle
Sprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!