facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności

Massey Ferguson 3700

mf3700
mf3700
mf3700
mf3700

Silnik

Modele MF 3700 są napędzane nową generacją czterocylindrowych silników Stage 3B o mocy od 75 do 105 KM, które dostarczają więcej mocy i momentu obrotowego do obsługi bardziej wymagających zastosowań i osprzętu o wysokiej mocy.

Te silniki z systemem Common Rail oferują dwie pozycje pamięci obrotów silnika (wersja Efficient) lub jedną pozycję (wersja Essential), co pozwala ustawiać preferowaną prędkość pracy silnika dla łatwiejszej jazdy.

engine

Przekładnia

Można wybrać jedną z czterech różnych przekładni w celu dopasowania maszyny do konkretnego zastosowania związanego z obsługą plonów lub zwierząt hodowlanych. Wybierz prostotę mechanicznej przekładni albo skorzystaj z szybkiej zmiany kierunku jazdy do przodu i do tyłu, przykładowo podczas ładowania materiałów lub produktów.

Elementy sterowania przekładni znajdują się również na dźwigni zmiany biegów, co pozwala operatorowi wysprzęglać, lecz również zmieniać ustawienie funkcji Speedshift z Hi na Lo.

engine

Układ hydrauliczny

Modele MF 3700 są wyposażone w znacznie potężniejszą hydraulikę od swoich poprzedników, oferując większą wydajność z takim osprzętem, jak ładowacze, trymery i listwy tnące do gałęzi. Ponadto na wyposażeniu znajduje się również dedykowana pompa dodatkowa.

Tylne podnośniki mogą podnieść 2,5 lub 3 tony, a nabywcy mogą wybrać wersję wyposażoną w 2 do 6 wyjść hydraulicznych zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Modele MF 3700 ponadto udostępniają dwuliniową hydrauliczną instalację hamulcową do przyczep umożliwiającą bezpieczne holowanie.

engine

Wersje

Wersja Essential oferuje pakiet wejściowego poziomu dostępny zarówno dla ciągników z kabiną, jak i ROPS i jest idealna dla nabywców z niewielkim budżetem lub po prostu potrzebujących prostszego ciągnika z mechaniczną przekładnią i podnośnikiem.

Wersja Efficient jest dostępna wyłącznie dla ciągników z kabiną i pozwala uzyskać specjalistyczny ciągnik o wyższej specyfikacji ze zwiększoną wydajnością układu hydraulicznego, unikatowy joystick sterowania oraz elektroniczne zarządzanie podnośnikiem i wyjściami hydraulicznymi.

engine

Środowisko pracy

Zlokalizowany na zewnątrz moduł oczyszczający nie tylko zapewnia bezkompromisową wydajność, lecz również daje kierowcy fantastyczną widoczność na przód ciągnika.

Jako wyposażenie dodatkowe można wybrać stałą lub teleskopową kolumnę kierownicy albo pochylną kierownicę, co pozwala operatorowi dostosować jej ustawienia w celu uzyskania optymalnego komfortu i zapewnienia łatwego, bezproblemowego dostępu.

Gaz nożny jest teraz umieszczony wzdłuż tunelu przekładni w kabinie, co zapewnia łatwy dostęp i większy komfort.

engine

Cechy

Nowa seria MF 3700 została zaprojektowana z myślą o najwyższej wydajności oraz niskich kosztach działania dzięki zastosowaniu najnowszych, prostych i niezawodnych technologii.

MOC

moc
75-105km

Sprecyfikacje

specyfikacja
Essentail Efficient

Wydatek hydrauliki

hydraulika
120L/min

Silnik

engine
4 cylindry

Modele

Modele Wersja Moc maksymalna KM/kW Maksymalny moment obrotowy (Nm)
MF 3707 V S F GE WF 75 (55) 320
MF 3708 V S F GE WF 85 (64) 365
MF 3709 V S F GE WF 95 (71) 395
MF 3710 S F GE WF 105 (77) 405

Do pobrania

pdf

pobierz broszuręSprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!