facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Jeszcze większa moc specjalnie dla Ciebie

Massey Ferguson 6700

Stworzono ciągnik, w którym zawarto wszystko, co wiadomo o rolnictwie. Nowe maszyny MF 6700 wprowadzają na pole DNA firmy Massey Ferguson, aby każdy gospodarz bez obaw wiedział o nim wszytsko, kiedy technologia staje się prosta, nieskomplikowana i niedroga. W ciągu swojej długiej historii Massey Ferguson zrobił naprawdę dużo dla rolnictwa i ułatwienia pracy. Kolejnym kamieniem milowym w MF, korzystając ze schematów technicznych 3D oraz sal rzeczywistości wirtualnej znajdujących się w fabryce w Beauvais (BOVE) jest ciągnik, którego głównym zadaniem to praca w dzień i w nocy 24h na dobę przy jak najmnieszym zużyciu maszyny i najwyższej wydajności. Prosty silnik, ktróry spełnia obecne normy spalin gwarantuje uzytkownikowi niezawodność i prostotę wykonania, a co za tym idzie bezawaryjna pracę na długie lata.

mf6700
mf6700
mf6700
mf6700

Silnik

Znany ze swojej niezawodności, wytrzymałości i oszczędności paliwa 4,4-litrowy 4-cylindrowy silnik AGCO Power stanowi serce modeli MF 6700 i zapewnia od 120 do 130 KM mocy. Ponieważ zarówno ciągnik, jak i silnik pochodzą od tego samego producenta, można mieć pewność, że jakość produktu jest dokładnie na takim samym wysokim poziomie, a jednocześnie precyzja wykonania i wydajność nie może być jeszcze wyższa.

engine

Przekładnia

Ciągniki Massey Ferguson 6700 są wyposażone w zupełnie nową, już sprawdzoną w modelach MF 4700 i MF 5700, przekładnię zsynchronizowaną, która umożliwia jazdę do przodu i do tyłu z 12 prędkościami dzięki możliwości pracy na dwóch zakresach. Sześć biegów jest w przedziale od 4 do 12 km/h (typowy zakres pracy na polu), a prędkość maksymalna to 40 km/h.

transmission

Hydraulika

Prosty, otwarty układ hydrauliczny zasilany dwiema pompami zębatymi. Pompa o wydajności 32 L/min zaopatruje wszystkie układy wewnętrzne, natomiast pompa o wydajności 58 L/min pozwala elektronicznie sterowanemu tylnemu podnośnikowi podnosić ładunki ważące do 5 200 kg. Ponadto ten przepływ oleju jest również dostępny za pośrednictwem dwóch standardowych dodatkowych wyjść hydraulicznych umożliwiających obsługę funkcji hydraulicznych osprzętu, natomiast druga pompa obsługuje działanie układu kierowniczego załączanie wałka WOM oraz napędu 4WD jak i sprzęgła rewersu elektrohydraulicznego.

engine

Środowisko pracy

Ciągnik, który zaprojektowano z myślą o prostocie obsługi nie musi posiadać wyłącznie podstawowego wyposażenia w kabinie. Zaprojektowane od podstaw z naciskiem na wygodę i prostotę obsługi — ciągniki MF 6700 czynią z trudnej pracy ogromną przyjemność.

Poręcze zabezpieczające zamontowane w drzwiach z dużym otworem zapewniają łatwy dostęp do schodów przymocowanych bezpośrednio do maszyny, a całkowicie płaska podłoga tworzy najdostępniejsze i najprzestronniejsze środowisko pracy operatora na rynku.

engine

Trójpunktowy podnośnik

Tylny podnośnik został zoptymalizowany specjalnie pod kątem uzupełnienia ciągnika tych rozmiarów. Cechuje go imponujący udźwig 5 200 kg, co pozwala na łatwe podnoszenie ciężkiego sprzętu.

Jest on w standardzie dostarczany z układem elektronicznego sterowania podnośnikiem (ELC). Ten układ zapewnia precyzyjne i responsywne sterowanie nad funkcjami podnośnika, co gwarantuje możliwość dokładnego zarządzania głębokością roboczą osprzętu wchodzącego w kontakt z glebą oraz wysokością roboczą innych maszyn. Zapewnia większą responsywność i precyzję ponieważ układ elektryczny natychmiast rozpoczyna pracę — oznacza precyzyjne reakcje gwarantujące zawsze maksymalną siłę napędową i minimalizujące poślizg kół oraz zużycie paliwa.

engine

Cechy

MOC

moc
120-130km

Przekładnia

przekładnia
zsynchronizowana przekładnia mechaniczna 12x12

Silnik

silnik
Pojemność 4,4 litra

Max. udźwig

kg
5200 kg

Modele

Modele Przekładnia Moc maksymalna KM Maksymalny moment obrotowy (Nm)
MF 6712 zsynchronizowana przekładnia 12x12 120 502
MF 6713 zsynchronizowana przekładnia 12x12 130 540

Do pobrania

pdf

pobierz broszuręSprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!