facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Najlepszy wybór dla najbardziej wymagających

Massey Ferguson 6700s

mf6700s
mf6700s
mf6700s
mf6700s

Silnik

Z NOWĄ linią MF 6700 S Massey Ferguson prezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii czterocylindrowych silników AGCO Power w przedziale mocy, która wcześniej stanowiła domenę ciągników sześciocylindrowych.

Przy maksymalnej mocy na poziomie 200 KM (z EPM) w modelach MF 6718 S, linia MF 6700 S zapewnia najwyższą moc ze wszystkich ciągników z czterocylindrowym silnikiem, jakie są dostępne dzisiaj na rynku.

engine

Przekładnia

Z przekładnią Dyna-VT dostępna jest technologia zarządzania mocą silnika EPM (ang. Engine Power Management). Technologia EPM sprawia, że ciągnik automatycznie reaguje na nałożone obciążenie i odpowiednio modyfikuje przepływ paliwa, aby zapewnić dodatkową moc wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna. Zaprojektowane z myślą o stawieniu czoła wymagającym wyzwaniom z dziedziny transportu oraz zadań wykorzystujących wałek WOM, zaawansowane elektroniczne zarządzanie silnikiem i przekładnią automatycznie udostępnia większą moc przy wykryciu obciążenia lub wyższej prędkości jazdy.

transmission

Hydraulika

Ciągniki MF 6700 S zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu niezmierzonych (i ulepszonych) możliwości, które wcześniej stanowiły domenę ciągników wyposażonych w silniki sześciocylindrowe. Zapewniają łatwą obsługę zastosowań o wysokich wymaganiach dzięki zdumiewającemu udźwigowi i sile napędowej, co pozwala korzystać z najnowszego osprzętu.

Ciągniki MF 6700 S cechuje ogromny udźwig i możliwości ładowacza dzieki zdumiewającej sile hydraulicznej dla wszystkich maszyn potrzebujących napędu hydraulicznego.

engine

Środowisko pracy

Im lepiej dany ciągnik został wyposażony pod kątem wykonywanego zadania, tym będzie ono łatwiejsze i szybciej zakończone. Jest to kolejny obszar, gdzie ciągniki MF 6700 S wybijają się ponad przeciętność. Ponadto dostępny jest rozszerzony pakiet sprzętowy oferowany z różnymi kabinami i szerokim zakresem wyposażenia, co zapewnia wszystkie opcje jakich można potrzebować.

Pakiet świateł LED (do 16 szt.) zamienia noc w dzień, zwiększając widoczność i bezpieczeństwo dzięki zdumiewającej jasności.

engine

System Quadlink

System Quadlink (który można włączać i wyłączać) wykorzystuje akumulatory hydrauliczne służące do amortyzacji przedniej osi podczas jazdy po nierównym terenie i polach oraz poprawy komfortu i bezpieczeństwa w zastosowaniach transportowych. Ten system obejmuje niepowtarzalny podnośnik równoległy, który zapewnia 90 mm ruch zawieszenia i jest kontrolowany jednym, dobrze zabezpieczonym suwakiem hydraulicznym zamontowanym w obrębie obudowy osi. Automatyczny system kontroli gwarantuje równomierny ruch zawieszenia zarówno przy ściskaniu jak i rozciąganiu.

engine

Speed Steer

Opcjonalny system SpeedSteer firmy Massey Ferguson redukuje wysiłek operatora wymagany przy kierowaniu maszyną i umożliwia szybsze zawracanie na uwrociach poprzez pozwalanie operatorowi na dostosowanie przełożenia układu kierowniczego i wybranie liczby obrotów kierownicy wymaganych do uzyskania danego kąta skrętu. Ten system można włączyć i wyłączyć — z powodów bezpieczeństwa jest on automatycznie wyłączany przy prędkości przekraczającej 18 km/h. System SpeedSteer przydaje się na polu oraz idealnie pasuje do prac wykonywanych przy użyciu ładowacza.

engine

Cechy

MOC

moc
120-200km

Przekładnia

przekładnia
DYNA 4/6/VT/

Wydatek hydrauliki

silnik
190l/min

Max. udźwig

kg
9600 kg

Modele

Modele Przekładnia Moc maksymalna KM Maksymalny moment obrotowy (Nm)
MF 6712 S DYNA 4 140 614
MF 6713 S DYNA 4/6/VT 150 648
MF 6714 S DYNA 4/6/VT 160 691
MF 6715 S DYNA 4/6/VT 175 745
MF 6716 S DYNA 6/VT 185 790
MF 6718 S DYNA 6/VT 200 840
pdf

Do pobrania

pdf

pobierz broszuręSprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!