facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Stworzony z myślą o mocy i prezycji

Massey Ferguson 8700s

mf8700s
mf8700s
mf8700s
mf8700s

Silnik

Moduł EPM (Engine Power Management) działa na bazie elektroniki przekładni, która monitoruje obciążenie i warunki robocze w obrębie przekładni, wałka WOM i hydrauliki w zależności od prędkości jazdy do przodu, obciążenia przekładni oraz aktywacji wałka WOM. Te informacje są następnie przekazywane do elektronicznego systemu zarządzania silnikiem, który wprowadza odpowiednie regulacje zgodnie z wymaganą ilością i momentem podawania paliwa.

engine

Przekładnia

Kiedy już wybierzesz preferowany tryb jazdy ciągnikiem – za pośrednictwem pedału gazu, dźwigni na podłokietniku bądź za pomocą dźwigi Power Control, możesz w pełni skupić się na pracy w polu. Można wstępnie zaprogramować prędkość jazdy do przodu i do tyłu oraz tempo przyspieszania i zapisać te parametry w pamięci ciągnika do wykorzystania w przyszłości, dzięki czemu każda operacja wymagająca regularnej powolnej naprzemiennej jazdy będzie znacznie mniej męcząca.

transmission

Hydraulika

Udźwig tylnego podnośnika na poziomie 12 000 kg oznacza, że zaledwie kilka ciągników w tym przedziale mocy jest w stanie doścignąć możliwości maszyn MF 8700 S w zakresie wykorzystywania ciężkiego osprzętu. Konstrukcja tylnego podnośnika oraz całej struktury ciągnika została zaprojektowana z myślą o spełnieniu takich wymagań, czemu służą podwójne zewnętrzne ramiona podnoszące oraz podwójne stabilizatory teleskopowe o zmiennej pozycji pływakowej. W standardzie dostępne są szybkozłączki z systemem dekompresji oraz zewnętrzne elementy sterowania podnośnikiem i wyjściami hydraulicznymi.

engine

Środowisko pracy

Linia MF 8700 S jest dostępna z dwoma poziomami specyfikacji: Efficient i Exclusive, które zawierają wyposażenie oraz kabinę klasy Premium lub Super-Premium. Obie wersje zaprojektowano na bazie przestrzennej ramy z wykorzystaniem logicznie rozmieszczonych, dobrze przemyślanych elementów sterowania. Wszystko znajduje się w zasięgu ręki, z najważniejszymi elementami sterowania po prawej stronie operatorai najczęściej używanymi kontrolkami zgrupowanymi na podłokietniku. Nie trzeba godzić się na żadne kompromisy — naszym celem jest pomoc naszym klientom w dokonaniu indywidualnego wyboru pasującego do wymagań i celów prowadzonej działalności.

engine

Power Control

Dźwignia Power Control zapewnia wygodną, prostą pracę z obsługą trzech funkcji. Operatorzy mogą przechodzić pomiędzy jazdą do przodu/do tyłu, wybierać bieg jałowy, a jednocześnie prawą ręką obsługiwać tylny podnośnik lub hydraulikę osprzętu.

engine

Joystick Multipad

Podłokietnik Command Control i joystick Multipad — dostępne w standardzie w ciągnikach MF 8700 Exclusive — stanowią część pakietu funkcji, dzięki którym te ciągniki, pomimo swojej mocy, można tak łatwo i precyzyjnie kontrolować. Używając dłoni można kontrolować szereg funkcji.

engine

Datatronic 5

Terminal Datatronic po raz pierwszy wprowadzono w 1986 r. a obecnie używana jest już jego 5. generacja. Przeprojektowano go, aby zapewnić bardziej intuicyjne wrażenia związane z precyzyjnym rolnictwem, dostarczając system gwarantujący łatwe w obsłudze doświadczenia, zwiększający wydajność, produktywność i zyskowność.

Nowy terminal Datatronic 5 posiada większy, 9-calowy ekran dotykowy z łatwym w obsłudze i intuicyjnym rozmieszczeniem elementów. Jego obsługa podobna jest do najnowszej generacji smartfonów i tabletów.

engine

Cechy

MOC

moc
270-400km

Przekładnia

przekładnia
DYNA VT/

Silnik

silnik
Agco Power 6 cyl. 8,4 L

Max. udźwig

kg
12000 kg

Modele

Modele Przekładnia Moc maksymalna KM Moc maksymalna KM z EPM Silnik
MF 8727 S DYNA VT 270 300 8,4litra - 6cylindrów, SCR
MF 8730 S DYNA VT 295 325 8,4litra - 6cylindrów, SCR
MF 8732 S DYNA VT 320 350 8,4litra - 6cylindrów, SCR
MF 8735 S DYNA VT 350 380 8,4litra - 6cylindrów, SCR
MF 8737 S DYNA VT 370 400 8,4litra - 6cylindrów, SCR
MF 8740 S DYNA VT 400 405 8,4litra - 6cylindrów, SCR
pdf

Do pobrania

pdf

pobierz broszuręSprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!