facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności

Massey Ferguson Activa

Uniwersalne kombajny MF Activa zapewniają niezrównane oszczędności i niskie koszty eksploatacji i są skierowane do właścicieli posiadających małe i średnie gospodarstwa rolne. Podczas żniw liczy się każda minuta i właśnie dlatego stworzyliśmy te niezawodne maszyny o wysokiej wydajności. Wybierając kombajny z serii MF Activa można mieć pewność, że był to najlepszy wybór.

mf3700
mf3700

Zespół Żniwny FREEFLOW

Prosty i wytrzymały — zespół żniwny FreeFlow jest lekki i posiada proste w obsłudze sterowanie, które umożliwia bezproblemowe żniwa wszystkich typów roślin. Zespół żniwny FreeFlow cechuje duża szerokość cięcia (od 4,2 do 6,6 m) oraz spawana rama, do której przymocowano śrubami panele (takie, jak dolne płyty zespołu), dzięki czemu w razie potrzeby wymiana części jest bajecznie prosta.

engine

Przekładnia

Wszystkie kombajny MF ACTIVA są wyposażone w hydrostatyczną przekładnie z trzema biegami w standardzie — zapewnia ona większą uniwersalność oraz gwarantuje uzyskanie optymalnej prędkości koszenia.

engine

Bęben młócący

Bęben młócący ma średnicę 600 mm i szerokość 1340 mm, dzięki czemu nawet najwyższe obciążenia nie spowodują spowolnienia jego pracy ani wpłyną na zdolność maszyny do omłotu. Sumaryczna powierzchnia separacji jest największa w tej klasie maszyn. Główne klepisko ma układ unikatowy na całym rynku. Sekcja przednia ma mniejsze odstępy pomiędzy listwami dla zwiększonej wydajności młócenia, natomiast w sekcji tylnej liczba listew jest o połowę mniejsza, co zwiększa separację i zmniejsza ilość pracy, którą muszą wykonać wytrząsacze słomy.

engine

Środowisko pracy

Fantastyczna kabina XL zapewnia idealną pozycję, z poziomu której można kontrolować proces młócenia . Komfort pracy operatora wspomaga klimatyzacja, ogrzewanie, amortyzowany fotel deluxe oraz lusterka sterowane elektrycznie dostępne w standardzie. Umieszczona z prawej strony fotela deska rozdzielcza daje łatwy dostęp do wszystkich elementów sterowania. Ergonomiczny joystick wielofunkcyjny doskonale mieści się w dłoni i daje pełną kontrolę nad ruchami maszyny.

engine

Cechy

MOC


176-209km

Szerokość cięcia


4,20 - 6,60

Zespół żniwny


Freeflow

Przekładnia


3 biegowa

Modele

Modele Poj. zbiornika paliwa Moc maksymalna KM/kW Całkowita powierzchnia separacji
MF 7340 5200 176 (129) 5 wytrząsaczy / 6,72m²
MF 7344 6500 218 (162,5) 5 wytrząsaczy / 6,72m²
Sprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!