facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Ma to co ma największe znaczenie

Massey Ferguson Beta

mf3700
mf3700
mf3700
mf3700

Zespół Żniwny FREEFLOW

Walec zasilający Power Feed Roller (wyłącznie w wersji MCS) z przodu przenośnika pochyłego zapewnia równomierny przepływ zbiorów z przyrządu żniwnego do dalszej części przenośnika pochyłego.

Palce na całej szerokości przenośnika ślimakowego przyrządu żniwnego FreeFlow zwiększają przepustowość przenośnika ślimakowego, gwarantując prawidłowe i szybkie wprowadzanie plonów do przenośnika pochyłego .

engine

Zespół Żniwny Powerflow

System TerraControl II jest dostępny w standardzie (poziomowanie AutoLevel i powrót do cięcia). Płynne przejście z jednej strony na drugą pozwala utrzymać stałą wysokość cięcia.

Listwa tnąca jest oddalona od podajnika ślimakowego hedera o całe 1,14 m, co gwarantuje optymalną widoczność i wydajność. Wytrzymałe pasy PowerFlow ze stałą prędkością odprowadzają materiały od listwy tnącej na główny przenośnik pochyły.

engine

Omłot i separacja

Bęben młócący jest wzmocniony obciążnikami, które zwiększają siłę bezwładności podczas omłotu zbóż. Zmniejsza to obciążenie napędów, zapotrzebowanie na moc oraz zużycie paliwa.

Klepisko ma różne odstępy prętów, a jego tylna część posiada o połowę mniej prętów , co przednia. Zapewnia to optymalną równowagę pomiędzy wysoką wydajnością młócenia i dobrym przepływem ziarna przez klepisko.

engine

Separator obrotowy MCS

Można zamontować pełny zestaw do zbioru kukurydzy, w tym klepisko do kukurydzy. Do takiego zastosowania w standardzie z wersją do zbóż dostarczany jest zestaw redukcji prędkości pracy rozdrabniacza.

Aby zwiększyć uniwersalność i oszczędzać czas, Massey Ferguson może zaoferować opcjonalne klepisko sekcyjne, które jest przeznaczone do młócenia różnych roślin . Przezbrojenie kombajnu z młócenia roślin o małych ziarnach do roślin o dużych ziarnach (jak soja, kukurydza i słonecznik) można teraz zakończyć w ciągu minut, a nie godzin.

W razie potrzeby można również zamontować uniwersalne klepisko z wymiennymi elementami.

engine

Zbiornik na ziarno

Jeden z najwyższych w swojej klosie zbiornik o pojemności 9000 litrów(standard) lub 8600 (wersja paralevel), a prędkość rozładunku 105 l/s gwarantuje szybki rozładunek.

engine

System PARALEVEL

Dla bardzo pagórkowatych pól polecamy modele MF Beta 7360 PLi i MF Beta 7370 PLi, które wyposażono w system ParaLevel oraz dodatkowe poziomowanie tylnej osi „Integrale”. Ta funkcja zwiększa do 30% wydajność poziomowania tych maszyn na zboczach skierowanych w górę. Ta funkcja zwiększa wydajność maszyny na zboczach skierowanych w dół, zapewniając większą wydajność oraz czystsze ziarno i oczywiście, bezpieczeństwo operatora. Działa automatycznie i płynnie, dzięki czemu operator może skupić się na dokładnym prowadzeniu maszyny.

kabina

Silnik

Możemy obiecać, że silnik AGCO Power zaprojektowano z myślą o spełnieniu najnowszych regulacji dotyczących emisji i wyposażono w technologię SCR, co oznacza, że jest to jedna z najbardziej zaawansowanych konstrukcji dostępnych na rynku. Ma mniejszy wpływ na środowisko, a koszty użytkowania będą jednymi z najniższych w branży. Są to bardzo ważne parametry.

engine

Joystick PowerGrip

Centralne urządzenie sterujące kombajnu leży pewnie w dłoni. Wielofunkcyjny joystick PowerGrip jest umieszczony w przedniej części podłokietnika, obok przycisków i przełączników służących do podstawowej obsługi. Podłokietnik można unieść i przesunąć do przodu, aby dopasować go do preferencji kierowcy korzystającego z dwóch joysticków umieszczonych po prawej stronie konsoli.

engine

Cechy

MOC


306-360km

Joystick


Powergrip

Powerflow


Do 7,7 m

Freeflow


Do 7,6 m

Modele

Modele Moc KM/Kw Poj. zbiornika ziarna (litry) Liczba wytrząsaczy słomy
MF 7360 306/225* 9000 5
MF 7370 360/265* 9000 6
MF 7360 ParaLevel 306/225* 8600 5
MF 7370 ParaLevel 360/265* 8600 6
MF 7360 PLi** 306/225* 9000 5
MF 7370 PLi** 360/265* 8600 6

*Z Power Boost | **System ParaLevel Integrale (poziomowanie kombajnu na zboczach o nachyleniu do 30%)

Sprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!