facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Idealny podczas żniw

Massey Ferguson Centora

mf3700
mf3700

Opłacalność zbiorów

To ten ostateczny materiał, który wpada do zbiornika ziarna opłaca rachunki i generuje zyski, dlatego niskie straty i czyste ziarno to cechy o krytycznym znaczeniu dla dochodowości. Nasz niepowtarzalny system omłotu jest przeznaczony do obsługi różnych roślin od takich o drobnym ziarnie po kukurydzę i nasiona traw we wszystkich możliwych warunkach, co zapewnia maksymalną uniwersalność i możliwość wyboru.

engine

System Venturi

Unikatowy system czyszczący Venturi zapewnia wysoką wydajność czyszczenia i pozwala uzyskać idealnie czyste ziarno przy minimalnych stratach. Ten system dostarcza zoptymalizowany przepływ powietrza na 100% powierzchni sit.

Aerodynamicznie zaprojektowane wloty powietrza umieszczone w środku obudowy wentylatora dają efekt „venturi”, zwiększając przepustowość przepływu powietrza, dzięki czemu system jest w stanie radzić sobie z większą ilością materiału przechodzącego przez system omłotu i separacji, czysto i wydajnie oddzielając ziarno od plew. Zwiększone ciśnienie przepływu pod sitami umożliwia podnoszenie, rozdzielanie i oczyszczanie większych objętości materiału.

engine

Przyczepność w terenie

W sytuacjach, gdzie potrzebne są gąsienice, nasza opcja ATRAK spełnia wszystkie potrzeby — płynne przeniesienie mocy, automatyczny naciąg i znacznie mniejsze ugniatanie gleby w trudnych warunkach. Gąsienice zapewniają również płynniejszą jazdę przy wysokiej prędkości roboczej. Całkowita szerokość mniejsza niż 3,5 m to kluczowa cecha przy gąsienicach 635 mm. Prędkość jazdy zgodna z lokalnymi przepisami.

engine

Poziomowanie maszyny

Wszystkie modele są dostępne w wersji AutoLevel, gdzie cała maszyna jest poziomowana poprzez rotację przekładni głównych, co jest prostym i sprawdzonym rozwiązaniem. Elementy kombajnu zaprojektowano z myślą o pracy na poziomie zapewniającym najwyższą wydajność.

Ten system dłużej utrzymuje poziom na zboczach i dzięki czemu umożliwia dłuższą pracę maszyny na maksymalnych obrotach, zwiększając tym samym wydajność. W celu zapewnienia większej przyczepności, zwrotności i bezpieczeństwa dostępny jest napęd na 4 koła i większe tylne opony (w rozmiarze do 600/55 R26.5). Tylną oś (z napędem na 4 koła lub bez niego) cechuje bardzo mały promień skrętu, co zapewnia lepszą zwrotność.

kabina

Joystick PowerGrip

Centralne urządzenie sterujące kombajnem mieści się pewnie w dłoni. Wielofunkcyjny joystick PowerGrip jest umieszczony w przedniej części podłokietnika, obok przycisków i przełączników służących do podstawowej obsługi. Podłokietnik można unieść i przesunąć do przodu, aby dopasować go do preferencji operatora . Napęd impulsowy do jazdy do przodu i do tyłu gwarantuje naturalniejszą i mniej męczącą jazdę.

engine

Cechy

MOC


379-404km

Szczelina klepiska


40mm

Silnik


Agco Power TIER4

Bęben młócący


Z 8 cepami

Modele

Modele Moc KM* Poj. zbiornika paliwa (litry) Typ
MF Centora 7380 379 10500 konwencjonalne
MF Centora 7382 404 12500 konwencjonalne
MF Centora 7380 AL 379 10500 konwencjonalne
MF Centora 7380 AL 404 10500 konwencjonalne

*Z Power Boost

Sprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!