facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Stworzony z myślą o przyszłości Twojej plantacji

Massey Ferguson Delta

mf3700
mf3700
mf3700
mf3700

Opłacalność zbiorów

To ten ostateczny materiał, który wpada do zbiornika ziarna opłaca rachunki i generuje zyski, dlatego niskie straty i czyste ziarno to cechy o krytycznym znaczeniu dla dochodowości. Nasz niepowtarzalny system omłotu jest przeznaczony do obsługi różnych roślin od takich o drobnym ziarnie po kukurydzę i nasiona traw we wszystkich możliwych warunkach, co zapewnia maksymalną uniwersalność i możliwość wyboru.

engine

Maksymalna separacja

Specjalnie zaprojektowane palce rozdzielające umieszczono spiralnie wzdłuż długości obu rotorów, aby wspomagać przesuwanie materiału . Te palce ustawiono pod kątem specjalnie, aby ograniczyć uszkodzenia słomy i zapewnić oddzielanie ziarna wysokiej jakości.

Konstrukcja krat separacyjnych klepiska umieszczonych pod dwoma rotorami gwarantuje wysoką przepustowość i niski opór plonów oraz zapobiega uszkodzeniom słomy.

>
engine

Stały przepływ

Kluczem do wyższej wydajności jest pełne i stałe obciążenie kombajnu. Kiedy następuje zmniejszenie plonowania kombajn potrzebuje więcej materiału do utrzymania pracy ze 100% wydajnością. Funkcję stałego przepływu Constant Flow można włączyć za pomocą joysticka PowerGrip. Dwa proste czujniki zamontowane w układzie napędu omłotu stale mierzą obciążenie plonami przechodzącymi przez napęd i klepisko.

engine

System Venturi

Unikatowy system czyszczący Venturi zapewnia wysoką wydajność czyszczenia i pozwala uzyskać idealnie czyste ziarno przy minimalnych stratach. Ten system dostarcza zoptymalizowany przepływ powietrza na 100% powierzchni sit.

Aerodynamicznie zaprojektowane wloty powietrza umieszczone w środku obudowy wentylatora dają efekt „venturi”, zwiększając przepustowość przepływu powietrza, dzięki czemu system jest w stanie radzić sobie z większą ilością materiału przechodzącego przez system omłotu i separacji, czysto i wydajnie oddzielając ziarno od plew. Zwiększone ciśnienie przepływu pod sitami umożliwia podnoszenie, rozdzielanie i oczyszczanie większych objętości materiału.

engine

Przyczepność w terenie

W sytuacjach, gdzie potrzebne są gąsienice, nasza opcja ATRAK spełnia wszystkie potrzeby — płynne przeniesienie mocy, automatyczny naciąg i znacznie mniejsze ugniatanie gleby w trudnych warunkach. Gąsienice zapewniają również płynniejszą jazdę przy wysokiej prędkości roboczej. Całkowita szerokość mniejsza niż 3,5 m to kluczowa cecha przy gąsienicach 635 mm. Prędkość jazdy zgodna z lokalnymi przepisami.

engine

Joystick PowerGrip

Centralne urządzenie sterujące kombajnem mieści się pewnie w dłoni. Wielofunkcyjny joystick PowerGrip jest umieszczony w przedniej części podłokietnika, obok przycisków i przełączników służących do podstawowej obsługi. Podłokietnik można unieść i przesunąć do przodu, aby dopasować go do preferencji operatora . Napęd impulsowy do jazdy do przodu i do tyłu gwarantuje naturalniejszą i mniej męczącą jazdę.

engine

Cechy

MOC


496km

Kabina


Skyline

Średnica rotora


200mm

Szerokość cięcia


10,74 m

Modele

Modele Moc KM* Poj. zbiornika na ziarno (litry) Typ
MF Delta 9380 496 12500 hybrydowy
MF Delta 9380 AL 496 10500 hybrydowy

*Z Power Boost

Sprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!