facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Wydajność i oszczędność w jednym

Prasa Massey Ferguson RBF

mf2370
mf2370
mf2370
mf2370

Szybki odbiór

Dzięki bezkrzywkowej konstrukcji podbieracza firmy Massey Ferguson udało się uzyskać wyższą prędkość pracy.

Za sprawą zmniejszenia liczby ruchomych części bezkrzywkowy podbieracz jest cichszy, prostszy i bardziej niezawodny. Niskie wymagania konserwacyjne oraz mniejsza liczba regulacji pozwala oszczędzać czas i zwiększać wydajność.

System ten wyposażono w pięć rzędów palców, gdzie wszystkie są oddzielone od siebie o zaledwie 64 mm, co zapewnia większą wydajność oraz płynniejsze podbieranie nawet przy wysokiej prędkości.

W prasach rolujących Massey Ferguson podbieracz znajduje się bardzo blisko rotora, co poprawia przepływ plonów i zmniejsza ryzyko wystąpienia blokady.

engine

Xtracut

Zaprojektowane pod kątem optymalnej wydajności system tnący Massey Ferguson Xtracut można wyposażyć w 13, 17 lub 25 noży. Jednostki tnące wyposażono w najdłuższe noże na rynku, dzięki czemu ma się pewność, że żaden materiał nie uniknie cięcia.

System tnący Xtracut 17 i 25 obejmuje dwa zespoły hydraulicznie z oddzielnym sterowaniem z poziomu kabiny w zależności od wymagań klienta.

engine

Hydroflexcontrol

Aby zmaksymalizować wydajność na polu oraz ograniczyć do minimum przestoje związane z zablokowaniem maszyny plonami, prasy zwijające MF wyposażono w unikatowy system zabezpieczający, który pracuje w dwóch fazach: Faza 1) Automatyczna mechaniczna amortyzacja w celu usuwania pomniejszych blokad. Faza 2) Hydraulicznie sterowana opuszczana podłoga w celu usuwania większych blokad

engine

Komora prasowania

Dzięki bezkrzywkowej konstrukcji podbieracza firmy Massey Ferguson udało się uzyskać wyższą prędkość pracy.Dzięki mniejszej liczbie ruchomych części bezkrzywkowy podbieracz jest cichszy, prostszy i bardziej niezawodny. Niskie wymagania konserwacyjne oraz mniejsza liczba regulacji pozwala oszczędzać czas i zwiększać wydajność.

engine

Modele

Modele Opcje podajnika lub listwy tnącej Objętość komory prasowania (m3) Przybliżona masa (kg)
MF RB 1125F Rotor podający 1,50 3000
MF RB 2125F Xtracut 13 lub 17 1,50 3200
MF RB 2125FPR Xtracut 25 1,50 3400
Sprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!