facebook novafarm youtube novafarm
phone
96-124 Maków Kolonia, ul. Akacjowa 34
phone
Zadzwoń: +48 888 76 44 66
phone
logo

Wydajność i oszczędność w jednym

Prasa Massey Ferguson RBV | szer. komory prasowania: 1,23 m

mf2370
mf2370

Podbieracz

Dzięki bezkrzywkowej konstrukcji podbieracza firmy Massey Ferguson udało się uzyskać wyższą prędkość pracy.

Za sprawą zmniejszenia liczby ruchomych części bezkrzywkowy podbieracz jest cichszy, prostszy i bardziej niezawodny. Niskie wymagania konserwacyjne oraz mniejsza liczba regulacji pozwala oszczędzać czas i zwiększać wydajność.

System odbierania wyposażono w pięć prętów palcowych, gdzie wszystkie są oddzielone od siebie o zaledwie 64 mm, co zapewnia większą pojemność oraz płynniejsze podawanie nawet przy wysokiej prędkości.

engine

Xtracut

Zaprojektowane pod kątem optymalnej wydajności prasy rolujące Massey Ferguson Xtracut można wyposażyć w 13, 17 lub 25 noży. Jednostki tnące wyposażono w najdłuższe noże na rynku, dzięki czemu ma się pewność, że żaden materiał nie uniknie cięcia. System tnący Xtracut 17 i 25 obejmuje dwa zespoły hydraulicznie z oddzielnym sterowaniem z poziomu kabiny w zależności od wymagań klienta.

engine

Hydroflexcontrol

Aby zmaksymalizować wydajność na polu oraz ograniczyć do minimum przestoje związane z zablokowaniem maszyny plonami, prasy rolujące MF wyposażono w unikatowy system zabezpieczający, który pracuje w dwóch fazach:

  • Faza pierwsza: Automatyczna mechaniczna ochrona podłoża w celu usuwania pomniejszych blokad
  • Faza druga: Hydraulicznie sterowane opuszczanie podłoża w celu usuwania większych blokad
engine

Owijanie

Sprawdzony i przetestowany system zawijania siatką Varionet obejmuje specjalne urządzenie do naprężania i rozkładania siatki, które radzi sobie z siatkami o różnej długości i szerokości, dzięki czemu można szybko owijać bele od krawędzi do krawędzi lub w poprzek krawędzi. Idealne owijanie perfekcyjnie uformowanych balotów zapewniają systemy Varionet lub Variotwin, które gwarantują oszczędność czasu cyklu, wiązanie materiałów oraz zabezpieczanie balotów do dalszej bezpiecznej obsługi i przechowywania.

engine

Niepowtarzalne cechy

Massey Ferguson to działająca na wszystkich kontynentach wiodąca marka globalna z rozległym doświadczeniem w produkcji siana i pasz. Oferowane prasy zwijające Massey Ferguson zostały stworzone z myślą o długiej eksploatacji oraz zaprojektowane w celu przewyższenia oczekiwań użytkowników.

engine

Modele

Modele Średnica komory (m) OSzerokość komory (m) Szerokość podbieracza (m) Przybliżona masa (kg)
MF RB 4160V 0,90 - 1,60 1,23 2,00 / 2,40 3690
MF RB 4180V 0,90 - 1,90 1,23 2,00 / 2,40 3870
Sprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!