sprzedaz Sprzedaż: +48 888 76 44 66
sprzedaz Serwis: +48 697 77 87 80
sprzedaz Części: +48 787 08 80 34
sprzedaz Wólka Lesiewska 42, 96-230 Biała Rawska, woj. łódzkie
logo

Serwis LANDINI

Zadbaj o swoją maszynę przed i po sezonie

Maszyny rolnicze pracują zwykle w wymagających warunkach przez długi czas. Dodatkowo na zużywanie się poszczególnych podzespołów ma wpływ także duże obciążenie wagowe, wilgoć, jak również zmienne temperatury. Profesjonalny serwis Landini w novaFarm pozwoli Państwu utrzymać maszyny rolnicze w dobrym stanie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z dużą precyzją są w stanie zdiagnozować powód i miejsce wystąpienia usterki, po czym skutecznie ją usunąć. Nasza oferta obejmuje także mobilny serwis maszyn rolniczych Landini.

Oferta serwisu LANDINI

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn rolniczych
  • przeglądy okresowe ciągników, kombajnów oraz innych maszyn rolniczych
  • diagnostyka komputerowa ciągników i kombajnów z wykorzystaniem komputera serwisowego
  • kalibracja podzespołów w ciągnikach, kombajnach i innych maszynach np: skrzynie biegów
  • naprawy maszyn na miejscu u Klienta dzięki mobilnym pojazdom serwisowych

Jak wydłużyć żywotność maszyn rolniczych

Nie zapominaj o serwisie!

Niesprawność maszyn rolniczych w trakcie sezonu może wiązać się z bardzo poważnymi w skutkach przestojami. Z tego powodu warto przed rozpoczęciem prac sprawdzić stan techniczny maszyny w serwisie novaFarm. Oględziny są także wskazane po zakończeniu sezonu, gdyż wymagające warunki pracy mogą zapoczątkować poważne usterki. Awarie bardzo często wynikają bowiem z długotrwałego przestoju maszyny w okresie zimowym pod wpływem niskich temperatur i wilgoci.

Jak przebiega serwisowanie maszyn rolniczych w novaFarm?

W pierwszej kolejności przeprowadzamy dokładny wywiad w celu określenia czynności serwisowych. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności z pracą maszyny, dokładnie analizujemy źródło problemu. Zapoznajemy się także z historią maszyny – w jaki sposób była ona serwisowana i czy w przeszłości występowały usterki, które mogą mieć związek z obecną awarią. Po dokładnej diagnostyce wykonujemy kosztorys, po czym przedstawiamy go Klientowi. Po jego akceptacji, zamawiamy części do maszyn rolniczych Landini i przystępujemy do naprawy pojazdu. Po przeprowadzeniu czynności serwisowych upewniamy się, że problem został rozwiązany, po czym zdajemy maszynę rolniczą Klientowi.

Zalety serwisowania maszyn rolniczych w novaFarm

NovaFarm specjalizuje się w serwisowaniu maszyn rolniczych Landini na terenie woj. łódzkiego i mazowieckiego od wielu lat. Naszym Klientom gwarantujemy najwyższy standard oferowanych usług, jak również atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Zapewniamy także fachowe doradztwo, jak również szybki czas realizacji usług serwisowych, co ma ogromne znaczenie w przypadku branży rolniczej.

∷ Umów sie na serwis Twojej maszyny


Zadzwoń: ✆ 697 77 87 80


∷ Poznaj zalety serwisu Novafarm:


➲ Szybki dojazd do Klienta

➲ Gwarancja najwyższej jakości

➲ Naprawa wykonana zawsze na czas

➲ Konkurencyjne ceny usług i części w regionie